Strona 2206 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1206 1706 2106 2156 2196 2204 2205 2206 2207 2208 2216 2256 2306 2706 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22,051 do 22,060 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Sabinko mi tez się zawsze pokazuje jakaś dziwna godzina, pzrestałam na to uwagę zwracać
    gruschka and sabinka57 like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko miejmy nadzieję, że nie zrobił błędów wcale w tych zadaniach które zrobił
    gruschka and maniusia72 like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Agnieszko ja tez myślę , ze nie porobił błędów !
    u nas jutro rozszerzona historia sztuki...
    a w piątek ustny polski
    gruschka lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

I jeszcze ... wiecie gdzie pracuję... dzis gdy wymieniałysmy sie z koleżanką dziećmi z klasy z ZA i autyst. doszłyśmy do wniosku że te dzieci maja najtrudniej . Dużo łatwiej nauczyć wielu rzeczy dzieci z głębszą niepełnosprawnością niż nauczyć czegoś czego nie lubią dużo mądrzejsze dzieciaki z autyzmem .

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

My mamy przerwę do poniedziałku . Będę za Martę trzymała kciuki

Skoro to forum dietetyczne to skrobnę i ja cos na ten temat
    Jak zwykle po obejrzeniu siebie na zdjęciach ( a robiliśmy ich na wyjeździe wszyscy mnóstwo, kilkoma aparatami, smartfonami i innymi sprzętami bo teraz wszystkie chwyty dozwolone ) doszłam do wniosku, że jestem stanowczo za gruba i od dzisiaj wzięłam się za dietę, trzymajcie kciuki, żebym tym razem wytrwała i kopcie mocno w doooopę jak coś będę kombinować
    Wygrzebałam starą, bardzo starą dietę od dietetyczki, która swego czasu była u nas bardzo popularna i u której chyba z 10 lat temu ( albo i więcej) byłam chyba 3 razy bo znalazłam rozpiski na 3 tygodnie - dawno to było i nie pamiętam bo już stara jestem
    No i dużo lżejsza wtedy byłam na pewno
    Tak czy owak zrobiłam dzisiaj zakupy i działam
    Chciałabym raczej ściśle trzymać się rozpiski bo jak zaczynam coś kombinować to na całego i wszystko się sypie
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Dużo łatwiej nauczyć wielu rzeczy dzieci z głębszą niepełnosprawnością niż nauczyć czegoś czego nie lubią dużo mądrzejsze dzieciaki z autyzmem .
    Bardzo mądre słowa Agnieszko.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Z powodu nie posiadania aktualnych maturzystów odgrzebalam z lekkiego niebytu temat diety i proszę jaki odzew

Maturzystom nieustannie podsyłam moc i sily,nawet jak nie trafię w odpowiedni dzień to się skumulują i zadziałają wielokrotnie kiedy będzie trzeba

Sabinko
    nic ci nie umknęło,nie mam ogródka.Mam coś co należy do całej kamienicy(czyli ja też to mam)Ci ktorzy do tej pory czasem go doglądali są już w lepszym świecie.I jakoś tak przeszedł na mnie.Większość prac robiła kiedyś jakaś ekipa,ale to byló naprawdę kiedyś.
    Zaczęło się od tego,że szkoda mi bylo wyrzucić przekwitnięte cebulki narcyzów i szafirkow,albo trochę przekwitnięte bratki,stokrotki i prymulki.A potrzebowałam miejsca na oknie na pelargonie.i powsadzałam je do ogródka i wzdłuż niego.Dosadzilam kalinkę ,ostatnio jaśminowiec.
    Próbowałam czegoś ambitniejszego,ale to miejsce z marną ziemią i zalane słońcem.Niewiele roślin przeżywa.Płot byl brzydki,to zakryłam go irgą a pod nią rozrósł się pięknie barwinek.I od razu widok z okna przyjemniejszyCzyli robię tyle,żeby sobie nie deptać po sumieniu
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar gruschka

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Chciałabym raczej ściśle trzymać się rozpiski bo jak zaczynam coś kombinować to na całego i wszystko się sypie
    Będę się ciebie trzymać,bo u mnie tak samo...
    Tyle,że ja ostatnio w zależności od tego co aktualnie pakuję do paszczy zgrabnie modyfikuję poranne ustalenia w sprawie porządku jedzenia.I robi się coraz bardziej niezgrabnie...
    Jak tak dalej pojdzie to zamieszkam na rowerze,żeby choć nie utyć.
    Chciałabym też wrócić do praktyki,która mi bardzo służyła -odkładanie jedzeniowej zachcianki do pory najbliższego posiłku.Żeby nie mieć poczucia bycia pozbawionym przyjemności.
    Ja się przesądami nie przejmuję,bo jestem coraz bardziej przekonana do teorii,że tylko my sami nadajemy znaczenie temu co jest wokół nas.
    A najbardziej podoba mi się teoria kwantów,ze obraz i zachowanie rzeczywistości zależy od obserwatora.
    Ostatnio czytałam artykuł o Santa Fe Institute i zainteresowało mnie połączenie fizyki,socjologii,psychologii i innych nauk do odkrycia praw złożoności i wyjątkowości.

Krysiu
    mam nadzieję,że dajesz radę i nie jest szczególnie ciężko
    Maniusiu,brawo za dietę,kibicuję i być może dojrzewam,ale na pewno nie w maju
    Tinngo,Kasiu macham do was i waszych zwierzątek
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 09-05-2018 o 13:45
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.

Awatar gruschka

Rower był i to nawet taki trochę wyczynowy!
    Jak już pisałam staram się opalać nogiOkazji mam mało,bo się ze słońcem nie lubimy...
    Dzisiaj jeździłam od fontanny do morza i z powrotem,raz miałam słońce z przodu,raz tylu.Wyczyn polegał na tym,że teren nierówny,są 3 przecznice,położone ponad pół m poniżej poziomu drogi i tak jeździłam sobie góra-dół zaprzęgając do roboty mięśnie brzucha.A przerzutka ustawiona na maxaSuper to bylo,jutro też tak zrobię.
    Do tego w ramach pracy wymaszerowane ponad 5km,teraz jeszcze przymknąć paszczę przed tym czego mi wcale nie potrzeba

Uprawnienia umieszczania postów