Strona 2639 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1639 2139 2539 2589 2629 2637 2638 2639 2640 2641 2649 2689 2739 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,381 do 26,390 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dziękuję za życzenia, no tak ja jestem styczniowa
    Wprawdzie dawno postanowiłam nie obchodzić imienin , jednak niezmiennie życzenia mnie ciesza I w pracy też je obchodze cukierka,i :0
    Roboty mam po kokardki. ledwie mnie widac z papierów, wyłaczyłam się na marudzenie to jakoś leci
    Pozdrawiam kuracjuszki i nie tylko...
    Za to miałam fajny weekend z córcią i do Artura też córka przyjechała, więc fajnie było
    No i zrobiliśmy kolejny projekt lampy.... i bidon....
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 21-01-2019 o 11:50
    marti38 and Gorczynka like this.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie!
    Imieninowym i nie Imieninowym Agnieszkom jeszcze raz serdeczne zyczenia.
    imieniny.jpg

Wszystkim babciom wielkiej pociechy z wnucząt.
    babcia.jpg

Agnieszko, troche pozno na Twoja herbatke i w pracy raczej nie miałabyś kiedy do niej zasiąść, tak samo zreszta jak zapracowana Maniusia, wiec wypilam sama, słuchając przy okazji konferencji z Owsiakiem. Podejrzewam, ze z uwagi na godzine nie udalo Ci się jednak zobaczyc zacmienia księżyca (dziewczyny nic nie pisza, wiec nie wiadomo), ale od czego Internet .
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Maniusiu, mam nadzieje ze uda Ci się w koncu wychylic noska spod tych papierów . Dobrze, ze wyłączyłaś marudzenie i tak trzymaj .

Gruszka i Martusia już w drodze powrotnej. A dopiero wyjeżdżały. Czekamy tu dziewczynki na was .

Agnieszko, pozostale Zawzietaski walcza dalej nad morzem, a ja dumam nad dietka 8/16. Kojarze, ze kiedys ja stosowalas i to z dobrym skutkiem. Mam wiec pytania – jak dlugo, czy codziennie i dlaczego zrezygnowałaś?

Milego dnia wszystkim

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Krysiu, wydawało mi się, że to jest bardzo dobra dieta, oczywiście moim zdaniem. Stosowałam ją z powodzeniem przez wiele miesięcy, a zarzuciłam ponieważ po jakimś czasie. w okienku jedzeniowym zaczęłam jeść na zasadzie- hulaj dusza, piekła nie ma wydawało mi się, że w tych 8 godzinach mogę bezkarnie jeść co chcę i ile chcę. W ten sposób, bardzo szybko waga zaczęła rosnąć. Gdy zaczęłam się ograniczać i jeść w okienku jedzeniowym z głową, to dotarło do mnie, że po co mam tak jeść, skoro te same posiłki mogę rozłożyć sobie w równych odstępach czasu i nie być wieczorami głodną. Wtedy zrezygnowałam zupełnie. Ale myślę sobie, że gdybyś dała radę w czasie 8 godzin jeść zdrowo, to byłaby fajna dieta na dość szybkie zgubienie kilku kilogramów.

Agnieszko, obawiam się, ze tak to u mnie nie zadziala. To znaczy jestem pewnie w stanie trzymac się reżimów czasowych, natomiast nie sadze, żeby wiele zmienilo się, jeżeli chodzi o to, co wpakuje w siebie w okienkach. Chociaż mimo to jest szansa, ze ilościowo będzie to jednak mniej, niż przy jedzeniu całodniowym. Dzisiaj zaczelam probe i zobacze. Chciałabym jednak mieć tez przekonanie, ze jest to bezpieczny sposób jedzenia, bo na razie niewiele na ten temat wyczytalam.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Myślę, że dla zdrowia bezpieczny, ale jeśli chodzi o wagę, to po prostu musisz spróbować

Agnieszko ok. skoro uważasz, ze bezpieczne, to sprobuje

Dziwne zestawienie. Wielu osob zupełnie nie kojarze, pewne nazwiska bym dodala, inne wycofala. Ciekawe, jak wy to ocenicie (jeżeli oczywiście w ogole zerkniecie ).
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

images (11).jpg

Dzień dobry

Krysiu, obejrzałam to zestawienie i najbardziej ucieszyło mnie to, że jest tam Myśliwski i Ogrodnik. Kilku osób nie znam, a na pewno wyrzuciłabym stamtąd Makłowicza, który mnie przeraźliwie drażni. Wielu osób zabrakło mi tam i jeszcze kilka bym wyrzuciła. Ale fajnie było poczytać i poznać kilku nowych, fajnych Polaków.

Pełni i czerwonego księzyca, niestety nie było u nas widać
    W szkole zaczyna mi się gorący okres. W tym tygodniu mamy radę klasyfikacyjną, w czwartek mam hospitację, do piątku jeszcze trwa wizytacja więc wszyscy na wysokich obrotach, a do ferii jeszcze tak daleko beznadziejny jest ten ostatni termin.

Miłego dnia życzę dziewczynom wyjazdowym, powróconym i stacjonarnym
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 22-01-2019 o 06:07
    maniusia72, marti38 and Gorczynka like this.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Mój wyjazd kuracyjny był krotki ale intensywny i bardzo udany.
    Jak dla mnie dziewczyny co roku mogą się w tym miejscu odchudzać
    Nawet udalo mi się dzielnie trzymać ok.3 posiłkow,czasem był i 4,ale generalnie jadłyśmy z Marti całkiem dietetycznie i zdrowo.(ja się trochę wypięłam na warzywa)
    Forum jest kochane i niezbędneZA to rozmowy to całkiem inne życie,ale piękne jest to,że można sobie coś tam podopowiadać nie opowiadając wszystkiego od początku.
    Miałyśmy 2 bardzo energetyczne,ciepłe i dobre wieczory w większym zestawie i przynajmniej ze mną zostaną one na długo.
    Było trochę o zwierzaniu się i niezwierzaniu przyjaciołom.I Kasia zadała mi bardzo dobre pytanie -jak nie chcesz się zwierzać to po co my ci właściwie jesteśmy?I jako że myślę obrazami to pierwsze co zobaczyłam to pusty stół przede mną i niemalże poczulam łzy żalu i przerażenie na samą myśl,że mogloby paczki z forum nie być.Przecież my wszystkie takie różne to nie tylko słowa,ale przede wszystkim energia i ciepło i te dobre fluidy meandrujące między nami.I ta pewność,że nawet bez mowienia zbyt wiele możemy zawsze na siebie liczyć
    Na razie tyle bo zaraz popadnę w sentymentalizm,a tego bardzo nie lubię.Ale mam nadzieję,że wiecie o co chodzi

Skutkiem ubocznym spotkania towarzyskiego jest mocne postanowienie jakiejś mądrej terapii antykilogramowej.Artykuł w nowych WO Ekstra jeszcze mnie upewnił,że naprawdę liczy się każdy dzień i żąrty się skończyły,a nawet od dawna już nie jest śmiesznie
    Za wszyskie życzenia bardzo dziękuje i dzielę się z imienniczkami
    Trochę świętowania będzie dzisiaj bo zapowiedział się synek jeden dziś,drugi na weekend.nic nie stoi na przeszkodzie,żeby wszystko urządzić tak,by było przyjażnie dla diety.

Marti
    jesteś dla mnie współlokatorką idealnątrochę tylko mam obaw,że w drugą stronę to tak dobrze już nie zadziałało,ale pracuję nad tym
    U mnie trochę tak już jest,że jak mam w głowie coś jedno,to niewiele zostaje tam miejsca na inne rzeczy.Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i jednocześnie wielkie ciepło.Bardzo liczę,że uda nam się jeszcze przegadać mnóstwo rzeczy,bardzo liczę tez na to,że przy następnym spotkaniu będę już miała spokojniejszą głowę i bardziej otwartą.

Kuracjuszki mają powera do odchudzania,bardzo podziwiam.Siedząc nad poranną kawą wyglądałam przez okno z niedowierzaniem,że one już tam maszerują z kijkami po plaży niemalże po ciemkuI bardzo byly dzielne we włoskiej knajpie,bardzo rozsądnie zamawiały ZAMIAST swojej kolacji a nie oproczNiech im spada za dzielność jak najwięcej kg
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 22-01-2019 o 07:54
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Gruszko, bardzo obrazowo pokazałaś, jakie Twoje życie byłoby bez Nas, mam dokładnie takie samo odczucie. Ja zupełnie nie wiążę naszych relacji z koniecznością zwierzania się , nie zawsze czuję taką potrzebę i rzadko to robię Jestem introwertyczką i na razie jest mi z tym dobrze , choć niezwykle cenię sobie Wasze wsparcie i rady i zawsze się w nie wsłu****ę. Lubię świadomość, że jesteście gdzieś blisko i w razie czego mogę się do Was z czymś zwrócić.
    Cieszę się, że wyjazd się udał, zresztą wiedziałam, że tak będzie
    Miłego świętowania Ci życzę, bo choć mówiłaś, że nie lubisz swojego imienia, to do świętowania- zwłaszcza gdy przyjeżdża synek , każdy powód jest dobry ( ja nasze imię bardzo lubię, bo dokładnie odzwierciedla mój charakter )

Idę na zakupy, a potem do pracy, trzymajcie się ciepło, bo jest mroźnie
    gruschka, marti38 and Gorczynka like this.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Bardzo szkoda,że nie moglyśmy spotkać się wszystkie
    Tym bardziej,że 2 zatrzymała praca a trzecią wypadek losowy.
    Ale coś tam może los dla nas jeszcze dobrego szykuje w tej sprawie
    Wszystkim życzę milego dnia aż do końca tygodnia.
    Mam nadzieję,że uda mi się zajrzeć codziennie,ale jakby co to z góry przepraszam,jakbym musiała trochę odtajeć od nadmiaru wrażen i emocji,samych dobrych
    Teraz idę polatać bo od rana mnie nosi,przy okazji jakieś zakupy,bo czas dziecko domowym ciepełkiem nakarmić
    Kiedys Bosacka powiedziala ze aby schudnąć i byc szczuplym to trzeba wejsc w zwiazek ze zdrowym odzywianiem i ruchem. Problemem powadujacym porazki na calej linii jest fakt, ze wiekszosc ludzi nie idzie w trwały i dlugi zwiazek a w krótki i burzliwy romans smile
    I jeszcze cytat który bardzo mi się spodobał
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 22-01-2019 o 08:39
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Uprawnienia umieszczania postów